OPIEKA NAD STRONĄ WWW opieka nad stronami

Jeżeli Twoja strona lub strony wymagają ciągłych zmian, chociażby takich jak zmiana banerów, ofert, cenników, menu, aktualności, zmian w grafice itp., a nie masz czasu lub umiejętności by o to dbać zwłaszcza pod względem graficznym, to chętnie się tym zajmę.

Tu zaznaczam, nie piszę tekstów, teksty wysyła Klient, ja dbam o stronę wizualną i o to by zamieścić otrzymane materiały na stronie.

Cena takiej współpracy(opieki na stroną) zależy od tego jak często takie zmiany są potrzebne w ciągu miesiąca. Możemy umówić się na stawkę godzinową, gdzie przy stałej współpracy wynosi 26zł/godz. Można również umówić się na stałą stawkę miesięczną, co w niektórych przypadkach bardziej się opłaca.

Jak wygląda taka współpraca?

Zaczynamy od tego, że Klient przesyła wytyczne odnośnie zmiany, np. jeżeli ma to być nowy baner reklamowy: Klient przesyła powiedzmy hasło reklamowe oraz wymiary banera(jeżeli nie są mu znane, mogę to sprawdzić). Ja do tego hasła przygotowuję projekty graficzne, które następnie przesyłam do Klienta. Klient wybiera najlepszy jego zdaniem projekt, a jeżeli jest taka potrzeba, przesyła również do niego uwagi. Nie mam ograniczeń co do poprawek. Zależy mi, żeby Klient by zadowolony. Kiedy projekt jest już zatwierdzony, umieszczam go w wyznaczonym miejscy na stronie. W tym celu wcześniej Klient podaje mi dane logowania np. do panelu administracyjnego strony lub do serwera na którym stoi strona.

Opiekuję się nie tylko stronami. Opieka obejmuje również portale społecznościowe np. Facebook, Google +, Twitter itd., konta Adwords itp.

Zapraszam do kontaktu agnieszka@webcolor.pl. Opisz jakiej opieki wymaga Twoja strona, sklep internetowy lub portale społecznościowe w celu otrzymania wyceny.