22 lutego, 2024

Biuro projektowe działające na terenie całej Polski

Projektant wnętrz z bogatym doświadczeniem i szeroką wyobraźnią zrealizuje projekty, które sprawią wiele radości i przyniosą wiele pozytywnych zmian. Nasz zespół stawia na jakość, detale i wiedzę. Projekt wnętrz Warszawa czy projekt wnętrz Katowice – T3ATELIER działa na terenie całej Polski, gdzie zdobywa kolejnych zadowolonych klientów.

Rozwiązania na miarę potrzeb i możliwości dla klientów w całej Polsce
Nasz zespół ma na swoim koncie liczne realizacje. Dopasowuje się do budżetu klienta – od tego zależny jest zakres prac i kompleksowość projektu.

Do tej pory T3ATELIER wykonało projekt Wnętrz Kraków dla firmy Yggdrasil. Biało-czarna, nowoczesna koncepcja została zaplanowana zgodnie z wizją klienta. Stalowe elementy, siatki, proste lampy – są kwintesencją nowoczesnego stylu. Uzupełnienie całości o rośliny zielone tworzy spójną całość. Jeśli chodzi o wnętrza Kraków zyskał nowoczesną, pełną stylu koncepcję biura.

Wnętrza Katowice – biuro zarządu Fundusz Górnośląski SA – było to wyzwanie dotyczące adaptacji kamienicy. Całość prezentuje typowy dla kamienic styl w nowoczesnej odsłonie. Drewno, zieleń i szarość świetnie się tu uzupełniają.

Wnętrza Warszawa – WWF – oczekiwało wkomponowania mebli już posiadanych. Projekt zakończył się sukcesem – stworzona została spójna, nowoczesna kompozycja dopasowana do profilu firmy. Wykorzystanie naturalnych materiałów dodało smaczku, a zieleń przybliżyła do natury.

Luksusowe materiały
Wykorzystanie najwyższej klasy materiałów jest gwarancją zadowolenia klienta. Nasze atelier proponuje najlepsze komponenty, które posłużą przez lata. Aranżacja wnętrz obejmuje takie materiały jak: drewno, korek, stal czy szkło. Aranżacja wnętrz Katowice dowodzi jak prostota i kontrasty są w stanie stworzyć awangardowe wnętrze. Aranżacja wnętrz Warszawa dowodzi, że budżet nie musi być duży, żeby powstała realizacja zgodna z koncepcją działania klienta, a przy tym nowoczesna i stylowa. Projekt wnętrz Katowice pokazuje, że ważna jest charakterystyka pomieszczeń – gdy zaakceptujemy typowe elementy, wychodzi atrakcyjna całość.

Szeroki zakres usług
Doświadczony zespół projektantów doradzi najlepsze rozwiązanie. Wśród opcji wyróżnić można prace dopasowane do potrzeb klientów, w tym:

  • space plan – rzut z góry pokazujący ogólny plan i funkcjonalność
  • kompleksowy projekt wnętrz – moodboardy i różne koncepcje, po wybraniu najlepszej biuro prezentuje wizualizacje (w tym 3D), rzuty z góry i rysunki techniczne
  • refresh biura – koncepcja, budżet, przedstawienie zmian
  • fit out – pełen zakres prac

Szybka realizacja
Zespół T3ATELIER działa zawsze zgodnie z planem. Dzięki temu klient jest informowany na każdym etapie o postępach prac. Po wybraniu koncepcji i przygotowaniu projektu atelier przechodzi do zakupu potrzebnych materiałów, a także do przygotowania wnętrza i wprowadzenia w życie wszystkich zmian. Dotychczasowi klienci na terenie całej Polski są bardzo zadowoleni z całości współpracy, w tym z ostatecznego wyglądu swoich przestrzeni biurowych.

T3atelier – Meble biurowe Kraków